Зараз на сайті  

На сайті 168 гостей та 0 користувачів

   

Карта відвідувань  

   

FJ9rdPdIo2EСпівпраця між Національним природним парком «Синевир» та Національним педагогічним університет ім. М.П. Драгоманова, започаткована кілька років тому, постійно дає позитивні результати як для обох установ, так і для населення краю. Керівництво вишу, викладачі та студенти-драгоманівці регулярно відвідують школи та дитячі садочки регіону, дарують дітям подарунки.

Не обійшли школярів і ректор Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова Віктор Андрущенко, проректор вишу Олег Падалка, радник ректора з міжнародних питань Микола Бойчук, які днями відвідали Національний природний парк «Синевир». Київські гості разом з директором НПП «Синевир» Миколою Дербаком та працівниками національного парку навідалися до Мерешорської ЗОШ І-ІІ ступенів, що у селі Колочава.

Зустрічала високих гостей уся школа. Ректор університету Віктор Андрущенко привітав учителів на учнів школи і подарував навчальному закладу футбольні м’ячі та баскетбольні сітки.
5Ugy6rFjFVo«Я завжди з особливою повагою відношуся до студентів, які є вихідцями із села. Навчальні заклади у селах не забезпечені достатньою матеріально-технічною базою, діти не мають такого доступу до інформації, як міські. Проте діти з села є надзвичайно працьовиті, терплячі та наполегливі. Не перших курсах вони мають слабші знання, аніж студенти з міста, проте за рік-два наздоганяють і значно випереджають тих. І серед керівної верхівки нашої держави надзвичайно багато вихідців із села. Тому вважаю, що держава має приділяти особливу увагу розвиткові сільських шкіл»,- наголосив у своєму виступі Віктор Петрович.
Поспілкувавшись із директором та вчительським колективом Мерешорської школи, керівництво університету вирішило підписати зі школою угоду про співпрацю та пообіцяло подарувати сільському навчальному закладу необхідний спортивний інвентар та інтерактивну дошку.

    
© ALLROUNDER